Arkadiusz Gołębiewski

4819.jpg
Jestem człowiekiem pracującym, mającym dwójkę synów. Mimo to znalazłem czas na bieganie, nie wiem czy mogę to nazwać treningiem:), obecnie już trenuje:)

Blog - komentarze

16/04/2018, 19:02
Na pewno wpływ miała wysoka temperatura, która "zabiła" praktycznie większość biegaczy, no i ten profil trasy w Poznaniu, końcówka jest pod górkę, nie jest to super podbieg, ale na tym etapie biegu niestety "nieprzyjazny" dla biegaczy.
19/02/2018, 08:47
Jestem Świeżakiem w Twojej grupie i już dostrzegam plusy z biegania pod Twoim okiem. Mimo, że mam tez rwę kulszową i za dużo ważę, ale należę do tych ambitnych, choć po wynikach stwierdzam, że przedostać się do pierwszej dziesiątki na piątkę i dychę będzie cholernie trudnym zadaniem, co mnie tylko motywuje do działania. Te "cholerne" podbiegi nigdy mnie nie nudzą, zawsze je traktuje jako kolejne wyzwanie, takim wyzwaniem muszę też potraktować moją wagę bo o wynikach mogę zapomnieć. Szkoda, że nie byłeś teraz w Toruniu, miałem ochotę z Tobą pobiegać nas moim super podbiegu.
25/01/2018, 10:15
U mnie pojawia się informacja w mailu, że jest nowy post:). Też czekam na wpis o grupie biegowej mimo tego, że trenuje od niedawna...
23/01/2018, 07:53
Byłem świadkiem wyścigu, bieg bardzo przyzwoity, ale o szczegółach pewnie napisze Ci sam Marcin...
28/12/2017, 08:04
Zastanawiam się Marcin czym tak dokładnie zbadałeś długość swojego podbiegu, który jest kręty i prowadzi w terenie leśnym. Ja dla przykładu odcinki odmierzam kółkiem drogowym.
Pokaż wszystkie komentarze
Blog - nowe komentarze
Trening - nowe komentarze
Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin