Adriana Dudek

no-photo.gif

Blog - komentarze

08/10/2012, 18:31
A ja myślałam, że nie_amatorzy nie 'odfajkowują' maratonu tylko chcą go przebiec dobrze. Natomiast jeśli w połowie dystansu wiadomo, że to się nie uda i cele nie zostaną osiągnięte - po prostu oszczędzają organizm i schodzą z trasy.
Ale ja mały rozumek mam więc pewnikiem tkwię w kompletnie błędnym przekonaniu ;-)
06/11/2011, 10:37
Bardzo zacne miejsce dla łaknących 'biegowej' i 'okołobiegowej' wiedzy. Wkroczyłeś w nową erę :) Gratuluję i trzymam kciuki. Miłego odpoczynku! :D
24/08/2011, 08:47
Pięknie :) Ja w moich europiach zrobiłam coś koło 2500 i jeszcze spokojnie zrobię trochę. Uwielbiam wzrok innych prześlizgujacy się po nich z niesmakiem ;)
30/03/2011, 10:57
Nie rozumiem jakim cudem moze nie byc roznic w cenie butow w USA i w Europie skoro trzeba doliczyc clo (fakt, male), ale do tego jeszcze VAT! Nie ma cudow by ten sam model kosztowal w USA i w Europie w regularnej sprzedazy, bez promocji i innych mechanizmow pobudzania klienta do kupna, tyle samo.
28/03/2011, 10:34
Ecco to na prawde skandal, ale maja srodki na reklame i mozna ja bylo znalezc we wszystkich biegowych zakamarkach i tych drukowanych i elektronicznych. Nawet co niektorzy redaktorzy portali biegowych sami przetestowali i polecali! Zenujace :-)
Ja tazke dobijam buty do rozpadu, biegam poki sa cale albo kiedy juz czuje kazdy kamyczek pod podeszwa ;) Tylko trzeba uwazac z takimi porpozycjami bo jesli poczatkujacemu 120 kilogramowemu okazowi przyjdzie do glowy podobna mysl moze go bolec ;)
Niestety, jestem gadzeciara i ulegalam pokusom, tymczasem jednak powoli lecze sie z tej przypadlosci i... kupuje coraz tansze buty. Szukam jednak najczesciej okazji, bo jakos w lidlowych... no nie, jeszcze do tego nie dojrzalam ;)
Fajny wpis :)
Pokaż wszystkie komentarze
Blog - nowe komentarze
Trening - nowe komentarze
Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin