Paweł Geo

no-photo.gif

Blog - komentarze

03/07/2018, 12:47
Marcin, kibicuję Twoim zamiarom opisanym w pierwszym akapicie.
16/04/2018, 08:37
Marcin, czy te ileś miesięcy z innym planem treningowym - chyba mniej odpowiednim dla Jacka - mogły go tak rozregulować, że nie biega tak szybko jakby chciał, czy wczorajszy półmaraton to po prostu słabszy dzień, niedyspozycja czy inny losowy incydent?
12/03/2018, 08:46
Marcin,
nie pozostaje nic innego jak obserwować postępy i trzymać kciuki. Maniacka wyszła pewnie tak, jak podejrzewałeś po tylu przerwach w treningach. Ciekawe jak półmaraton na wiosnę. Ja Wam kibicuję.
08/03/2018, 09:22
Marcin,
Co daje takie bieganie na podbiegu z "baniakiem" na plecach jak mówi Mezo? Czy to jest tylko dodatkowa masa czy chodzi o sam kształt i wysokie usytuowanie ciężaru w celu np. stabilizacji sylwetki w biegu? A może to nie jest Twój pomysł, zawsze wydawało mi się, że używasz raczej "klasycznych" środków treningowych.
19/02/2018, 08:39
Jarek, jak już wspominał Marcin, pauzuję po operacji. Liczę, że jeszcze uda mi się wrócić do biegania.
Jak na razie jestem kibicem wszystkich Twoich poczynań Marcin, tych związanych z postępami Twojego biegania jak i całej grupy. Zawsze ilekroć mogę to wystawiam Tobie laurkę za podejście do filozofii treningowej, które jest jakże inne od popularnych opinii w amatorskim bieganiu. Oczywiście jestem przykładem amatora poprawiającego wynik z biegu na bieg. Jestem też w tej grupie ludzi, która wie co to jest rwa kulszowa, chociaż zajęcia z Tobą znacznie podniosły moją świadomość fizjologi ciała ludzkiego. Trzeba zauważyć, że mocno zwracasz uwagę na "higienę" treningu, co przekłada się na fakt, że zajęcia nie są kontuzjogenne i dają naprawdę efekt na zawodach tak samo jak dobre samopoczucie po wykonanym zadaniu.
Fajnie, że masz takie doświadczenie, które pozwala dobrać trening do preferencji zawodnika. Szybko wyczułeś moje ulubione elementy, co spowodowało, że trening nie jest monotonny, nudny a wręcz przeciwnie, bo stawiający kursanta przed wyzwaniem w którym adrenalina "cieknie uszami".
Według mnie i takie głosy już padały, że dobry specjalista może przekuć Twoje działania na wielki sukces medialny - choć podejrzewam, że tego do końca nie pragniesz. Ale z drugiej strony który trener by nie chciał aby jego zawodnicy byli porównywani biegnąc w koszulce z firmowym napisem "NAGÓR" do takich szkół jak ta jedna w Oregonie?
Pokaż wszystkie komentarze
Blog - nowe komentarze
Trening - nowe komentarze
Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin