Dlaczego ja/ceny

Nie twierdzę, że jestem najlepszym trenerem świata czy że na pewno każdy poprawi ze mną swoje wyniki. Uważam jednak, że moja oferta zasługuje na rozważenie przez każdego biegacza.
Mam świeże spojrzenie, wiedzę o tym, jak to się robi na świecie, osiągam sukcesy. Każdemu zawodnikowi poświęcam maksimum uwagi, starannie analizuję trening - wbrew pozorom to nie jest w Polsce standardem. U mnie nie ma schematów. Jest ciekawy, urozmaicony i skuteczny trening.

Trzy największe zalety tego typu współpracy to:

- dostęp do unikalnej wiedzy teoretycznej/praktycznej, którą gromadzę od lat,

- pełna indywidualizacja planu treningowego. Nie wysyłam gotowych schematów,

- możliwość uwzględnienia w treningu wszelkiego rodzaju zmian: wyjazdów, chorób, kontuzji, a nawet zwykłego przemęczenia czy złej pogody. W takim wypadku nie musisz zastanawiać się, co robić, po prostu do mnie piszesz, wysyłasz sms-a czy dzwonisz.
Od 17 lat moim głównym zajęciem jest pogłębianie wiedzy na temat treningu biegowego i biegania w ogóle. W poszukiwaniach na ten temat dotarłem do miejsc, osób oraz źródeł niedostępnych dla innych osób w Polsce. Bycie moim zawodnikiem oznacza więc dostęp do unikalnej wiedzy - wykorzystywanej w praktyce.

Cena pakietu trenerskiego (dotyczy zawodników dołączających do grupy od lipca 2018):

1 miesiąc: 180 zł

3 miesiące: 480 zł

6 miesięcy: 840 zł

1 rok: 1500 zł


Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin