Trener on line

Witam w części strony poświęconej treningowi biegowemu. Jeśli tu trafiłeś, to prawdopodobnie szukasz profesjonalnego doradcy-trenera biegowego.Większość amatorów biegania trenuje w sposób przypadkowy, nie wykorzystując swoich możliwości, nie dostosowując treningu odpowiednio do swoich potrzeb. Wielu z nich jest znudzonych monotonią biegania, zniechęcają się, nie wiedząc, że można inaczej, skuteczniej, w sposób bardziej urozmaicony.


Nawet stosując gotowe plany, nie są w stanie odpowiednio zaadaptować ich do zachodzących ciągle zmian: zmiany poziomu wytrenowania, nagłych wyjazdów, niespodziewanych startów, chorób, kontuzji. Tylko indywidualna opieka trenerska daje gwarancję tego, że robisz właśnie to, czego potrzeba, aby cieszyć się rosnącą formą bez narażania na przetrenowanie, kontuzje, zniechęcenie.


Dołącz do mojej grupy!Łączę wiedzę teoretyczną z praktyką,

Biegam od 19 lat, trenuję biegaczy od dwunastu.

Moja najlepsza zawodniczka to trzykrotna wicemistrzyni Polski na dystansie 10 000m. Mam w grupie amatorów w wieku od 18 do 60 lat. Potrafię dostosować trening do potrzeb każdego z nich.Czy chcesz schudnąć i biegać dla przyjemności czy poprawić najlepsze wyniki - jestem do twojej dyspozycji.


Istnieje tylko jedno zastrzeżenie ponieważ traktuję swoją pracę poważnie, grupa osób, którym pomagam, jest ograniczona. Większej liczby nie jestem w stanie odpowiednio "doglądać". Dlatego nie zawsze mam w grupie wolne miejsca.
Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin