Trener on line

Witam w części strony poświęconej treningowi biegowemu. Jeśli tu trafiłeś, to prawdopodobnie szukasz profesjonalnego doradcy-trenera biegowego.

Sylwetka trenera

Marcin Nagórek

Oferta

Jak należy biegać?

Wydaje się, że bieganie to prosty sport. I tak jest do pewnego stopnia. Każdy biegacz w końcu staje jednak przed dylematami: jak szybko biec? Jak długo? Lepiej szybciej i krócej czy wolniej i dłużej? Jaką przyjąć postawę w czasie biegu? Co zrobić z rękami? Lepiej lądować na palcach czy na pięcie? Jakie kupić buty, ciuchy? Biegać rano czy wieczorem, 3,4,5 razy w tygodniu, a może więcej/mniej?

Zasady współpracy

Zapoznaj się ze szczegółami mojej oferty. Są to ogólne, ramowe zasady współpracy, w szczególnych przypadkach podlegające negocjacji. W swojej pracy miałem do czynienia nie tylko z biegaczami startującymi w zawodach, ale również z osobami odchudzającymi się czy trenującymi do różnego rodzaju egzaminów, w tym... do Legii Cudzoziemskiej.

Dlaczego ja?

Nie twierdzę, że jestem najlepszym trenerem świata czy że na pewno każdy poprawi ze mną swoje wyniki. Uważam jednak, że moja oferta zasługuje na rozważenie przez każdego biegacza.

Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin