Trener on line

Witam w części strony poświęconej treningowi biegowemu. Jeśli tu trafiłeś, to prawdopodobnie szukasz profesjonalnego doradcy-trenera biegowego.

Sylwetka trenera

Marcin Nagórek

Oferta

Jak należy biegać?

Wydaje się, że bieganie to prosty sport. I tak jest do pewnego stopnia. Każdy biegacz w końcu staje jednak przed dylematami: jak szybko biec? Jak długo? Lepiej szybciej i krócej czy wolniej i dłużej? Jaką przyjąć postawę w czasie biegu? Co zrobić z rękami? Lepiej lądować na palcach czy na pięcie? Jakie kupić buty, ciuchy? Biegać rano czy wieczorem, 3,4,5 razy w tygodniu, a może więcej/mniej?

Zasady współpracy

Zapoznaj się ze szczegółami mojej oferty. Są to ogólne, ramowe zasady współpracy, w szczególnych przypadkach podlegające negocjacji. W swojej pracy miałem do czynienia nie tylko z biegaczami startującymi w zawodach, ale również z osobami odchudzającymi się czy trenującymi do różnego rodzaju egzaminów, w tym... do Legii Cudzoziemskiej.

Dlaczego ja/ceny

Nie twierdzę, że jestem najlepszym trenerem świata czy że na pewno każdy poprawi ze mną swoje wyniki. Uważam jednak, że moja oferta zasługuje na rozważenie przez każdego biegacza.

Blog - nowe teksty
Ostatnie starty - Marcin